Voldemort ve Bellatrix'in işleri olduğunu söyleyen herhangi bir kaynak var mı?

Bir arkadaşım Bellatrix'in Voldemort'un kızı olduğunu söyledi.

Katılmadığımı iddia ettim (çünkü Voldemort sevgiye asla değer vermedi), ancak kötü süper kötü adamların bile temel dürtülerine şımartılmaları gerektiğini hissedebilecekleri iddiasına karşı koydu.

Voldemort'un Bellatrix ile cinsel bir ilişkisi olup olmadığını söyleyen herhangi bir kanon kaynağı var mı?

6
@ phantom42 Neden bu kadar güçlü bir insan kendini yalnızca bir kızla sınırlasın ki? Sevgiye değer vermek doğaldır.
katma yazar Ran Biron, kaynak
Voldemort onun yaşında gerçekten bakire olsaydı, sadece bu kadar açıklardı!
katma yazar goric, kaynak
@akexwlchan - Şimdi daha çok innuendo ve daha az zalimle
katma yazar James McMahon, kaynak
Bence burada iyi bir soru var, ama o kadar kabaca bir şeyden vazgeçememem istendi.
katma yazar Cat, kaynak
Ne zamandan beri cinsel çekim veya aktiviteler mutlaka sevgiyle eşittir?
katma yazar crodjer, kaynak
Bu araştırma fanatik midir?
katma yazar user30255, kaynak

7 cevap

Yapmadıklarına inanıyorum.

Bellatrix kesinlikle Voldemort'u sevdi ( 'e verilen cevabımı görün) Bellatrix Lestrange'in Voldemort'a karşı hiçbir ilgisi var mıydı? ) başkaları için.

J.K.'den iki röportaj. Kürek çekerken bu fikri yedekle:

Voldemort hiç bir kızı sevdi mi?

     

Hayır, yalnızca iktidarı ve kendisini sevdi. Kendi hedeflerini ilerletmek için kullanabileceği insanlara değer verdi.

     

- JK Rowling Cauldron'da Canlı Web Sohbeti Yapma (Temmuz 2007)

ve yeniden:

Voldemort veya Tom Riddle, hiç kimseyle ilgilendi veya sevdi mi?

     

Şimdi, bu sona erdirmek için zorlayıcı bir soru - çok iyi. Hayır asla. [Gülüşmeler.] Olsaydı, muhtemelen olduğu gibi olamazdı. Bunun hakkında daha fazlasını öğreneceksiniz. Bu iyi bir soru, çünkü bizi oldukça düzgün bir şekilde Half Blood Prince'e götürüyor, ancak milyonlarca yıldır Voldemort'un pek çok insanın düşündüğü yarı kan prensi olmadığını tekrar ediyorum. Kesinlikle, kesinlikle değil.

     

- JK Edinburgh Kitap Festivali'nde kürek çekme (Ağustos 2004)

Voldemort ve Bellatrix arasında romantik ya da cinsel ilişki kanonunda söz yoktur. Voldemort’un kimseye karşı sevgisi ya da sevgisizliği göz önüne alındığında, bu beni aralarında ya da Voldemort ile başkaları arasında hiçbir şeyin olmadığı sonucuna götürüyor.

Bir yan not olarak, arkadaşınız “süper kötüler bile d * ck” diyor. Bunun, süper kötü adamların bile cinsel çekicilik yaşadığını söylemenin kaba bir yol olduğunu düşünüyorum. asexuality hakkında okumasını önerir.

11
katma
Cinsellik oldukça nadirdir, Voldemort'un aseksüel olduğuna inanmak için herhangi bir neden var mı? Rowling'in Bellatrix'i "sevmediği" cevabı bize onunla seks yapmadığını söylemedi, kitaplarda bir şekilde ya da başka bir kanıt yok. dizi).
katma yazar Dennis S., kaynak
Doğru. Ama cevabınızın tepesindeki "yapmadılar" tanımına kesinlikle katılmıyorum, çünkü Rowling alıntıları sadece sevginin konusunu seks/değil duygu/bakım olarak kapsar. Başka bir misafirin cevabına katılmıyor musun? Şöyle ki: "Gerçek şu ki, onun yaptığını ima edecek kanon kanıtı yok. Yapmadığı kanon kanıtı yok."
katma yazar Dennis S., kaynak
@Dason - Elbette, nefret dolu karanlık bir büyücünün olması, onu ortalama bir programdan daha aseksüel hale getirme ihtimalini arttırmıyor. Bir satranç ustası olmak nadirdir ve bir yandan altı parmağa sahip olmak nadirdir, ancak satranç büyükbabalarının başkasının altı parmağına sahip olma ihtimalinden daha fazla olmasını beklemezsiniz.
katma yazar Dennis S., kaynak
@Hypnosifl Voldemort'un mutlaka aseksüel olduğunu söylemiyordum, “Voldemort'un cinsel çekiciliği deneyimlediği için herkesin cinsel çekiciliği deneyimlediği” argümanının geçerli olmadığını söylüyordum.
katma yazar Cat, kaynak
@Hypnosifl Fuar noktası. İlk çizgiyi biraz gözden geçirdim.
katma yazar Cat, kaynak
@ Hipnosifl "Cinsellik oldukça nadirdir" - Bilinen tarihte en nefret edilen Karanlık Büyücü olmak.
katma yazar des, kaynak

Yes (probably).

Harry Potter ve Lanetli Çocuk , Delphi'nin (muhtemelen) Voldemort ve Bellatrix Lestrange'in ürünü olduğunu ve Rodolphus Lestrange tarafından söylendiğini öğrendik.

Birçoğunuzun bildiği gibi, Hogwarts'ta bir ceset bulundu. Onun adı   Craig Bowker. O iyi bir çocuktu. Kim olduğumuz hakkında kesin bir bilgimiz yok   eylemden sorumluyken dün dün St. Oswald’ı aradık. Bir oda   orada iki şey ortaya çıkardı - biri, vaat edilen bir kehanet - dönüş   karanlığın - iki, tavanda yazılı, bir bildiri - bu   Karanlık Lord'un vardı - Voldemort'un bir çocuğu vardı. Haberler yankılanıyor   odanın etrafında.

     

Tüm ayrıntıları bilmiyoruz. Sadece araştırıyoruz -   Ölüm Yiyen bağlantısı olanları sorgulama. . . Ve henüz hayır   Çocuk veya kehanetin kaydı da bulundu - ama   Bazı gerçekler var gibi gözüküyor. Bu çocuk saklı tutuldu   büyücülük dünyasından, ve şimdi o - işte şimdi. . .

sonra

DELPHI: Gelecekten geliyorum. Bellatrix'in çocuğu Lestrange ve sen. Hogwarts Savaşı'ndan önce Malfoy Malikanesi'nde doğdum. bir   savaş kaybedeceksin. Seni kurtarmaya geldim.

     

HARRY/VOLDEMORT döner. Gözleriyle tanışıyor.

     

Azkaban'dan dönüşte kim olduğumu ve benim düşündüğüm kehaneti açığa vuran Bellatrix’in sadık kocası Rodolphus Lestrange idi.   yerine getirmek için kader edildi. Ben senin kızınım efendim.

Bunun doğru olup olmadığının görülüp görülmediği hala görülüyor, ancak bu kesinlikle "saygın söylentiler" için kriterleri karşılar.

8
katma

JK Rowling, bu süre zarfında bir webchat verdi Bellatrix'in Voldemort'a olan sevgisini doğruladı ...

Isabel: Bellatrix hiç kocasını sevdi mi, yoksa sadece voldemort için sevdi mi?

     

J.K. Rowling: Safkan bir koca aldı, çünkü ondan beklenen buydu, ama gerçek aşkı her zaman Voldemort'du.

... ve Voldemort'un ona olan sevgisinin tam olmaması.

Darchey: Voldemort hiç bir kızı sevdi mi

     

J.K. Rowling: Hayır, sadece iktidarı ve kendisini severdi. Kendi hedeflerini ilerletmek için kullanabileceği insanlara değer verdi.

Sanırım bu sevgisiz cinsel deneyimlere sahip olmayı engellemiyor. Ama açıkçası, Voldemort beni güçlü sihir ve ölümsüzlük araştırmalarından uzaklaştırabildiği zaman şehvet gibi temel zevkleri önemseme türü olarak beni etkilemiyor. Kesinlikle çok iyi bir görünüşü atmakta sorun yaşamadığı görülüyordu.

Voldemort ayrıca, sevgisiz bir birliğin sonucu olan kendi ebeveyni hakkında da çok utandı. Psikolojik düzeyde, kasten öldürdüğü babayı taklit ettiğini göremiyorum.

8
katma

Her iki yanıtın da spekülatif olduğunu hissediyorum, ancak kesinlikle yapmadıklarını iddia ediyorlar, seçici bir cevap gerekiyor. Asıl soru, onun hiç seks yapıp yapmadığı ve/veya sıklıkla bir bireyle ilişki içinde olup olmadığıdır.

The truth is there is no canon evidence to imply that he did. There is no canon evidence that he did not. Harry Potter is a world where the sex in the background is not shown to the readers because it is ultimately written for children. We know from canon sources that he never loved a woman, but sex may not equal love and for him to be a virgin, if he does have sexual feelings, would be out of character.

Birçok insan için, seks güç ve kontrol ile ilgilidir. Kimseyi sevmemesine rağmen, bunlar sevdiği iki şey. Bu, özellikle karı koca üzerinde baskın olduğunu iddia ettiği için, evli bir kadının "avantajından yararlanmak" için geçerlidir. Mecazi olarak, Malfoy'un asasını aldığında aynı amaca hizmet eder.

Babası cinsel olarak faydalandı, bu kesin. Başka birini cinsel olarak kullanarak babasını taklit etmiyor; psikolojik olarak bunun tersini yapıyor. Bunun devreye gireceğinden emin değilim ama başka bir cevaptaydı.

İktidar ve ölümsüzlüğü önemser ve (onları sevmezken) seks, çocuklara verir ve mirasçıları (bir yerlerde) ikisini de sağlar. Bu, zayıf bir argüman olmasına rağmen, sahip olmadığı ve kendisinin zayıf yansımaları muhtemelen onu iğrendirir. Muhtemelen, insanlığın bir çeşit bükülmüş mükemmellik biçimi olduğunu ve başka biriyle herhangi bir "seyreltme" olduğunu mahvedeceğini düşünüyor.

Karakterin dışında nasıl? Aseksüel değilse, nispeten nadir görülürse, istediği her şeyi almaya giden bir adamdır. Bu duygulara sahipse, onun gibi bir karakterin onlarla deneyimlememesi garip olur.

Şimdi bir yetişkin olarak kiminle yattığının reklamı olur mu? Hayır. Kendisini insanlığın geri kalanının üstünde tasvir etmekten hoşlanır, bu yüzden bir insan yardımcısına katılırsa, reklam vermek istemeyecektir. Bununla birlikte, bu haşaratların kendisi hakkında ne düşündüğünü umursamıyordu. Ayrıca, eğer A yoksa, Halkla İlişki Gösterimi (PDA) yoktur. Öyleyse, biliyor muyuz? Yok hayır.

Bellatrix'i seçmesi için bir sebep olabilir mi? Bilmiyoruz ama bunu soru olarak görmüyorum. Ona hakim olma iddiası yok.

Ancak Tonks ya da Ginny gibi diğer "daha cesaretli" kişilerde bunu yapmaktan hoşlanmış olabilir.

7
katma

JK Rowling, yakın zamanda Fantastik Canavarlar ve Nerede Avrupa Prömiyeri sırasında bunu istedi Bunları Bulmak için .

SnitchSeeker : Size Bellatrix ve Voldemort hakkında hızlı bir soru sorabilir miyim? Çocukları oldu mu?

     

J.K. Kürek çekme : Ben-- Bu, bu film için konu dışı, üzgünüm.

(Bunun Lanetli Çocuk 'ın serbest bırakılmasından çok sonra olduğunu unutmayın.)

2
katma

Voldemort'un doğasını göz önünde bulundurarak, acımasız ve amacına hizmet eden herkesi atma eğilimi ile aşağılama… Voldemort'la olan herhangi bir "romantik" veya cinsel ilişkinin çocuk kitaplarına ya da çocuk kitaplarına ek materyallere uygun olacağından şüpheliyim. Bu kadar sıkıntı içinde hayatta kalmak için en ahlaksız mazoşisti alacağım ve yüzleşmesine izin verelim, Bellatrix'in karakteri ve hatta adı bile tam bir sadist olarak karşıt spektrumda olduğunu gösteriyor. Kendisi için herhangi bir şefkat gördüğüne inandığına inanmıyor.

1
katma
** iç çekiş ** ** insanlar BDSM hakkında konuştukları ilk ipucu olmadan konuştuklarında nefret ediyorum. "Switch" terimini hiç duydunuz mu? Anahtarların çoğu son derece sadistir, ancak tek bir Baskın'a teslim olun ve/veya sadist olmanın yanı sıra mazoşist olmanın tadını çıkarın.
katma yazar Ozgur Ozcitak, kaynak
Ayrıca, gerçek hayattaki argümanının% 100 kusurlu olduğu gerçeğini bırakarak, daha sadist bir usta için bir oyuncak olmaya istekli, sadist kadınların tonlu kurgusal örneklerine sahibiz. Weban'da Inanna/Anu, Dahak üçlemesinden Mutineer's Moon . Elektra Kralı/Renard Dünya Yeterli değil . Vb...
katma yazar Ozgur Ozcitak, kaynak
Kabul ediyorum, bir cevaptan ziyade bilgisiz bir yorumdu, ama yorumunuz benim açımdan özünü konuşuyor, tartışma gerçekten önemli değil. Erotik fanatik yazı yazmak için saklayın, hepsi spekülasyon .... Ve ben hepimiz VoldemortXPettigrew için kendimi yine de ... Bu görüntüyü verdiğim için üzgünüm ... ama onun ve Bellatrix kadar destek var
katma yazar juan9793, kaynak

Voldemort'un bakire olduğuna inanmıyorum. Hiç romantik ya da hiç kimseye aşık olduğunu sanmıyorum ama gençken güzel, karanlık ve kurnazdı ve bir noktada çekiciliğini kullandığı gibi bakışlarını kendi yararına kullanacağına eminim. İnsanları kazanmak için. İstediğini elde etmek için her şeyi yapmaya istekliydi ve insanların kendilerine duydukları ilgiyi kesinlikle kullandığı konusunda ikna oldum.

0
katma
Fena değil ama soru, kanon kaynakları hakkında, öz bilgi değil.
katma yazar Rocket, kaynak