Windows için ücretsiz herhangi bir MS Exchange istemcisi var mı?

Webmail'de arama işlevi yoktur ve Outlook'u ev bilgisayarıma yüklemek istemiyorum. Herhangi bir alternatif var mı?

3
İş yerinde Citrix üzerinden Outlook’a sahip olduğunuzu sanmıyorum? Oulook'u bir çeşit terminal servisi veya uzaktan erişim çözümü üzerinden çalıştırabilir misiniz?
katma yazar Bobby, kaynak
Tam bir MAPI uyumlu değişim istemcisi mi arıyorsunuz? (IMAP veya POP için değil mi?)
katma yazar Craig Trader, kaynak
IE kullanıyor musunuz? IE kullanıyorsanız OWA 2007’de arama işlevini görürsünüz.
katma yazar Brian, kaynak

8 cevap

Yapmanız gerekenlere bağlı. Yalnızca POP veya IMAP erişimine ihtiyacınız varsa, herhangi bir posta istemcisi genellikle bunu yapar. Takvim, görevler, kişiler vb. İle tam MAPI Değişim erişimine ihtiyacınız varsa, gerçekten Outlook ile sınırlandırılırsınız.

Exchange 2007'yi kullandığınızı söylüyorsunuz, böylece Exchange Web Hizmetleri ile konuşan bir şey arayabiliyorsunuz, ancak bunun için önceden hazırlanmış herhangi bir çözüm bilmiyorum.

4
katma
POP ve IMAP varsayılan olarak kullanılamıyor olsa da, bir veya ikisini etkinleştiren veya hiç bir yerde görünümü kullanmayan uzak çalışanlar için bir veya ikisini etkinleştiren birçok şirket biliyorum.
katma yazar Mat, kaynak
Yöneticinize güzel bir şekilde sorarsanız, IMAPS özelliğini etkinleştirebilir. Hizmetin yapılandırılması gerektiğini ve ayrıca bireysel hesabın da etkinleştirilmesi gerektiğini unutmayın. Hizmeti yapılandırdık, ancak yalnızca birkaç hesap için.
Ayrıca, SMTPS + AUTH ile eğleneceksiniz - pek çok posta istemcisi SMTP AUTH’i düzgün yapmıyor, bu nedenle alabileceğiniz ancak gönderemediğinizi iyi bulabilirsiniz.
katma yazar Shawn Miller, kaynak
POP ve IMAP varsayılan olarak etkin değildir ve ben bir iş ortamında genellikle girişime müsait olmazdım.
katma yazar Bobby, kaynak
MAPI uyumluluğunu belirtmek için +1.
katma yazar Craig Trader, kaynak

Mac'i evde çalıştırırsanız, en yeni OSx sürümü (kar leoparı) EWS (Exchange Web Hizmetleri) kullanan yerleşik bir posta istemcisine sahiptir. Bu, farkında olduğum tek "ücretsiz" veya paketlenmiş Exchange farkında istemci.

2
katma

There's a Greasemonkey userscript, OWA Search, that adds search capability to OWA. It works … okay.

2
katma

Ayrıca Internet Explorer’dan erişirseniz, OWA’nın bir arama özelliğine sahip olduğunu da belirtmek gerekir.

1
katma

Bu HP OpenMail'di.

1
katma
Hah! Ve Scalix [ en.wikipedia.org/wiki/Scalix] açık olanın adıydı. OpenMail'den çıkan kaynak projesi. Acaba şimdiye kadar bir müşteri yapmışlar mıydı ve bugünün Exchange Server ile çalışacak mıydı?
katma yazar Bobby, kaynak
HP OpenMail neydi?
katma yazar John Gardeniers, kaynak

I have had a good experience using eM Client: http://www.emclient.com/

Tam MAPI desteğine (Takvim, Rehber vb.) Sahiptir ve şu ana kadar söyleyebileceklerimden neredeyse kadar Outlook kadar iyi bir performans sergiliyor (şu anda sadece bir haftadır kullanıyorum).

İlk başta kurulum yaparken bir sorun oluştu, yaptığım hatayı yapma: Exchange sunucunuza bağlanmak için "otomatik olarak algıla" ayarlarını kullanın ve bağlanamıyorsa (bağlanamaz) bilgileri el ile girin. EM Client for Exchange'i başlangıçtan itibaren manuel olarak yapılandırmanın işe yaramadığı anlaşılıyor (en azından benim için değildi ve topluluk forumlarına göre pek çok kişi), önce otomatik olanı yapmanız gerekir.

1
katma

Linux istemcisi Evolution, Exchange Web Bağlantısı olarak çalışmak için Outlook Web Access'ten nasıl yararlanılacağını çözdü, ancak bunun serbest olup olmadığından ve hala çalışıp çalışmadığından emin değilim. Yine de harika bir fikir.

Bazen aramayı OWA’da tercih ederim, çünkü aramayı yalnızca konu anahtar kelimelerine sınırlamak çok daha kolaydır, ( yaparsınız her zaman iyi aranabilir konular içeren e-postalar gönderin), sen?).

Eski HP posta sisteminin * adı neydi, tamamen MAPI uyumluydu ve sonunda açık kaynaklı bile olduğuna inanıyorum ... ya da sadece hayal mi ediyorum?

* Teşekkürler @sendmoreinfo, düşündüğüm Scalix (eski HP OpenMail) idi.

0
katma

deneyebilirsiniz Thunderbird , ancak Exchange sunucusu yapılandırıldı, hiç şansınız olmayabilir. Bu Thunderbird ve Exchange ile ilgili oldukça iyi bir nasıl yapılır.

Veya postanızın ne kadar hassas olduğuna bağlı olarak, bir kopyasını bir gmail hesabına iletebilir ve gmail kullanabilirsiniz.

0
katma