Nasdaq'a piyasa verileri ve alım satımına * bağlanmanın en ucuz yolu nedir?

Bazı basit otomatik stratejileri yürütmek için Nasdaq'a bağlanmak istiyorum. Büyük bir banka veya hedge fonu DEĞİL , bu nedenle yüksek bir aylık ücret ödemek pratik değildir. Yüksek bir aylık ücret ödemek zorunda kalmadan Nasdaq pazarlarına bağlantı kurmak için küçük bir başlangıç ​​veya bireysel bir yolu var mı?

Lütfen gecikme konusunda endişelenmeyin, anladığım kadarıyla daha fazla ödeyeceğim gecikme olacaktır. Stratejimiz gecikmeye duyarlı olmayacaktır.

2
katma yazar Haverholm, kaynak

1 cevap

İlk önce sadece Nasdaq'a bağlı olmanız gerekip gerekmediğini ya da sizi tüm borsalara bağlayabileceğiniz bir komisyoncu kullanmanız gerektiğini düşünün. Neredeyse kesinlikle cevap daha sonra.

Bu durumda, Etkileşimli Brokerler muhtemelen gitmek istediğiniz yoldur. IB'yle çalışmaya başlamak için birkaç CTA’lar ayarlıyorum. Partiye sahip olmamanız için var olan varlıklara sahip olmamanız için büyük bir Satış tarafı firmanızın size bakması gerekiyor.

Büyük olduktan sonra tam bir riskten korunma fonu yapısını kurmak için harcayabilir ve tipik satış tarafı firmalarından biriyle başlayabilirsiniz.

1
katma