<script src="%5Bobject%20DOMStringMap%5D" /> Bu değişikliklerin herhangi biri için dom çağrılarını izlemenin kolay bir yolu var mı? "> <script src="%5Bobject%20DOMStringMap%5D" /> Bu değişikliklerin herhangi biri için dom çağrılarını izlemenin kolay bir yolu var mı? "> <script src="%5Bobject%20DOMStringMap%5D" /> Bu değişikliklerin herhangi biri için dom çağrılarını izlemenin kolay bir yolu var mı? " />

Document.write/.appendChild öğesinin kaynağını izleme

Sitemde çalışan çok fazla JS izleme komut dosyası var. Bunlardan biri, sayfanın yüklenmesinden sonra hatalı bir komut dosyası etiketi ekleyerek 404 hatasına neden oluyor:

<script src="1234" />
<script src="%5Bobject%20DOMStringMap%5D" />

Bu değişikliklerin herhangi biri için dom çağrılarını izlemenin kolay bir yolu var mı? Bazı JS çağrıları ertelenmiş infazlar için zaman aşımı işlevlerini kullanıyor ... bu yüzden bir hata ayıklayıcısında adım atmanın gerçek bir karmaşası.

1

3 cevap

Geçici olarak üzerine yazabilir, bir hata yapabilir ve yığın izlemesine bakabilirsiniz: http://jsfiddle.net/pimvdb/ b5ayw/.

Element.prototype.appendChild = function() {
  try {
    throw new Error;
  } catch(e) {
    console.log(e.stack);
  }
};
1
katma
hala benim için hile yapmaz :( ... Ayrıca ben de daha da zorlaştırır script yükleme için de ...
katma yazar light_303, kaynak

Try using firebug with Firefox

0
katma
Bu izleme komut dosyalarının birçoğunu ateşböceğiyle adım atmaya çalıştım - ama bu,> 1000 satırlık bir kod olduğundan, değişiklik olaylarından sonra doğrudan gitmeyi umuyordum
katma yazar light_303, kaynak

DOMNodeInserted -event’i dinleyebilirsiniz. Ancak, tüm tarayıcılarda desteklenmez.

0
katma
Bu olay bir değişikliği belirtir, ancak OP'nin istediği şeyin nereden kaynaklandığını söylemez.
katma yazar Linus Kleen, kaynak