Ek açıklama, Eclipse Inidigo'da yönetilen fasulye ve kod tamamlandığını bildirdi

Yönetilen Fasulye bir yüzler-config.xml ile değil Ek Açıklamalar aracılığıyla bildirildiğinde Eclipse Indigo'daki yönetilen çekirdekler için otomatik tamamlamayı nasıl alabilirim?

Bu işlev eksikse, xml'siz bildirimin tüm noktası (benim için) gider. :(

Şimdiden teşekkürler!

5

3 cevap

Bu Eclipse tarafından kutudan desteklenmiyor. Bunun için bir eklenti almanız gerekir. Şimdiye kadar sadece bu özellik uygulandığı JBoss Tools eklentisi var. kilometre taşı sürüm M3 (şu anda hala beta/geliştirme aşamasında).

enter image description here

http://download.jboss.org adresindeki Eclipse güncelleme sitesinden alabilirsiniz./jbosstools/güncellemeler/geliştirme/çivit/.

Bu, şu anda yalnızca bir küçük hataya sahip: @ManagedBean fasülyeler adı olmadan alınmaz, sadece adı olanları alırlar.

3
katma
Teşekkürler! İşlevsellik almak için hangi paketi (paketleri) yüklemem gerektiğini biliyor musunuz? Richfaces editörü mi?
katma yazar hugri, kaynak
Oradan sürümle çalıştı: indir.jboss.org/jbosstools/updates/development/indigo , ancak proje ayarlarında CDI desteğini etkinleştirdikten sonra
katma yazar hugri, kaynak
"Web ve Java EE Geliştirme". Ayrıca bkz. stackoverflow.com/questions/4057328/… (not: farklı bir URL'ye ihtiyacınız var!)
katma yazar BalusC, kaynak

Window->Preferences->Java->Editor->Content Assist->Favorites allows you to 'define a list of static members or types with static members. Content assist will propose those static members even if the import is missing'. So just add the static imports for annotations here.

1
katma
Çok mümkün ;-)
katma yazar Paul Croarkin, kaynak
Somut soruyu anlamadığına inanıyorum.
katma yazar BalusC, kaynak

Eclipse 4.2 Juno'da, hem açıklama hem de yüzler-config mbeans için otomatik tamamlama var.

0
katma
Bir özellik dışında fasulyenin özellikleri için otomatik tamamlanacak mı?
katma yazar Svetoslav Marinov, kaynak