Java uygulamaları için Oracle Yardım Web'i (OHW) kurun

Java uygulamam için bir çevrimiçi yardım sistemi kurmam gerekiyor. Tamamen salınımlı. Arama yaparken OHW'nin iyi olduğunu buldum.

Birisi, bir Java uygulamasına OJW'yi nasıl yapılandıracağımı veya ayarlayacağımı önerebilir. Herhangi bir eğitim bağlantısı çok yararlı olacaktır.

Şimdiden teşekkürler...

0

1 cevap

I know I am not answering your question.. but we designed a help system for our java swing application as well. We felt html files were the best. The kind that has iframes and a small java script on the index page that will load the center frame based on a parameter you set in the URL. You can make context sensitive help with this. Also, there is a free editor out there for non-commercial application called helpndoc. Pretty good HTML editor and will generate the HTML files and/or chm file for you. http://www.helpndoc.com/

Ayrıca, eğer java uygulamanız sadece bir pencere sistemi ise, o zaman sadece bir chm dosyası ile gidebilirsiniz. İçeriğe duyarlı yardım da göstermek için bir chm dosyası açabilirsiniz. Helpndoc öğreticisi size nasıl olduğunu gösterir.

Çapraz platformu ise, html dosyaları en iyisidir.

1
katma
Teşekkürler ... şunu deneyeyim ve geri getireyim ...
katma yazar user1018222, kaynak