XCode 4.2, Cihazlar farklı çalışıyor gibi görünüyor

Apple'ın yazılımlarını geliştiriciler için geliştirmeye devam ettiğini biliyorum. Yeni Xcode 4.2 sürümü aynı zamanda yeni bir versiyonunu da içeriyor.

I can run it from Xcode as before (Product -> Profile). But it looks like things changed a bit, Leaks instrument is not working for me at all(doesn't depend on the application, it just shows nothing, even if a real memory leak is emerged), Allocations instrument is working as before, but it doesn't show any log in the Console application as it showed in older version.

Resmi Apple Geliştirici sayfasında, sorunu çözmeme yardımcı olabilecek hiçbir kılavuz bulamadım.

Öyleyse, soru - Aletleri 4.2'nin nasıl düzgün kullanılacağını bana öğretebilecek iyi rehberler var mı? Birisi benim sorunumun neden ortaya çıkabileceğini biliyorsa, sizden haber almaktan son derece memnun olurum.

Artem

1
Tüm hafıza kaybı bir sızıntı değildir, yani eğer hala bir referans varsa. Heapshot, bunları bulmak için gerçekten çok iyi.
katma yazar zaph, kaynak
Büyük cevap için teşekkürler, kesinlikle Heapshot'ı deneyeceğim. Ancak, Alet 4.2'nin kılavuzları hakkındaki soru hala geçerli, çünkü eski sürümü kullandıktan sonra ona geçmek biraz zor.
katma yazar Artem, kaynak

Cevap yok

0