App simgesinin iTunes Connect'te garip beyaz kenarları var

İTunes Connect'e bir iPhone uygulaması yüklediniz, kare köşeli bir 512x512 simgesi sağladıktan sonra info.plist'de 'Simge zaten parlak efektler içeriyor' anahtarını ayarlamak istemiyorum.

Sonucu iTunes Connect'te görüntülerken, meta verileri görüntüleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz 'Uygulama Ayrıntısı' sayfasında simge iyi görünüyor; Yuvarlatılmış kenarlar, parlaklık olmadan doğru bir şekilde uygulanmıştır.

Bununla birlikte, 'Uygulama Özeti' sayfasında, simge şu şekilde görünür:

app icon with weird corners

Gördüğünüz gibi alt iki köşede komik bir şeyler oluyor.

Bu problemi başka biri var mıydı? Son simge uygulama mağazasında böyle görünecek mi? Eğer öyleyse, nasıl düzeltebilirim?

Şimdiden teşekkür ederim.

1

2 cevap

iTunes Connect bazen korkutuyor ve bir şeyleri güncellediğinde böyle garip davranışlar sergiliyor. IIRC, orada son zamanlarda bazı bakımlar yapıldı, bu nedenle ilgili olabilir. Görüntünüzü normal 512x512, düz bir görüntü (yuvarlak köşeler olmadan) olarak gönderdiyseniz, App Store'da doğru şekilde gösterilecektir.

3
katma
Tamam, bilmek güzel. Biraz bırakırım ve neler olduğunu göreceğim ...
katma yazar MightyMeta, kaynak
App şimdi yaşıyor ve her şey iyi görünüyor. Corners hala iTunes'da garip görünebilir, ancak ön yüz sayfalarında iyidir.
katma yazar MightyMeta, kaynak

512x512 simgenizdeki köşeleri yuvarlamamaya çalışın (uygulamanızın geri kalanında olduğu gibi). Yuvarlama, iTunes Connect'in yanı sıra iPhone Ana Ekranı tarafından yapılacaktır.

Köşeleri kendi başınıza yaparsanız, farklı bir yarıçapa sahip olabilirsiniz (şu anda sahip olduğunuz şey).

0
katma
Özür dilerim, orijinal soruma yazdım. Köşeleri yuvarlamadım, orijinal görüntü dosyası kare, bu yüzden yukarıda gösterilen sonuçlara şaşırdım.
katma yazar MightyMeta, kaynak