CSS için otomatik test?

Farklı tarayıcılar altında sayfayı otomatik olarak test etmenize ve CSS'nin iyi göründüğünden emin olmanıza olanak tanıyan herhangi bir araç var mı?

Not; Kulağa imkansız geldiğini biliyorum, ama belki de bazı çözümler var (ekran görüntüleri çekmek ve bunları karşılaştırmak gibi)

3
@Spudley örneğin dikdörtgenler (SO'nun "Soru Sor" düğmesi gibi) çekebilir ve eğer ilk harf duvara dokunmuyorsa (boyut farkı en fazla 20 piksel olmalıdır) boyutu kontrol edip etmediğini kontrol edin (duvardan en az 5 piksel) vb. Mümkün fakat bence kolay değil;) iyi görünmek = iyi görünmemek
katma yazar IAdapter, kaynak
Sorun şu ki "tüm tarayıcılarda iyi görünüyor" özneldir. CSS% 100 mükemmel olsa bile, tüm tarayıcılarda piksel mükemmelliğini asla elde edemezsiniz çünkü hepsi farklı yazı tiplerine ve grafik oluşturma rutinlerine sahiptir. Bunları kesinlikle karşılaştırabilirsiniz, ancak bunu otomatik olarak nasıl yapıyorsunuz? İnce farklardan hangisinin kabul edilebilir olduğunu ve nelerin yapılmadığını otomatik bir programa nasıl söylersiniz? Görsel kabul görmenin tek gerçek yolu siteye manuel olarak bakmaktır.
katma yazar Spudley, kaynak

3 cevap

https://browserlab.adobe.com/ - adobe id is needed, but it's free.

ve

http://netrenderer.com - just for IE.

Her ikisi de sadece ekran görüntüsü alır, ancak çok az gecikme ile.

ayrıca örneğin http://www.my-debugbar.com/wiki/IETester/HomePage - Hala alfa durumunda olduğundan sadece bir noktaya güvenilebilir.

Şahsen, ben gerçekten benim tarayıcıda her tarayıcı var, bu yüzden ben gerçek tarayıcıdaki şeyleri test edebilirim. Ayrıca, tüm önemli olanların web geliştirici araçları var. Eğer iyi bir seçim olan tüm tarayıcıları indirebilirsiniz.

ve I really just test all around functionality. For example if text is little different in some browsers then so be it, as long as it doesn't get cut or anything.

2
katma
Adobe BrowserLab için +1. Sadece onunla oynadı ve oldukça güzel - soğan cilt karşılaştırmaları kontrol edin.
katma yazar Andy E, kaynak

Tried BrowserStack? http://www.browserstack.com/

Bazen bir dizi görüntüyü döndürmek için kullandım başka bir site vardı, ama ne olduğunu hatırlayamıyorum ve her zaman doğru değildi.

1
katma

Her tür cihaz ve tarayıcıda ekran görüntüsü oluşturmak için http://browsershots.org/ kullanabilirsiniz. Aradığın şey bu olabilir.

0
katma