Flex mx'te PDF ile doğru bir şekilde görüntüleniyor: Windows/Reader X'te HTML kontrolü

Flex'te mx: HTML denetiminin görüntülenebilir alanının dışında görüntülenen PDF ile ilgili bir sorun yaşıyorum. Uygulama başlatıldığında - mx: HTML belirli bir boyuta ayarlanır, ancak uygulama en üst düzeye çıkarıldığında genişletilebilir. Bunlar çoğaltmak için aşağıdaki koşullar:

 • Sorun yalnızca Windows’da (Windows 7, Mac’te değil) gerçekleşir
 • Sorun yalnızca Reader X'in yüklü olduğu (önceki sürümlerle değil) ile gerçekleşir
 • Sorun yalnızca yerleşik uygulamayı çalıştırırken gerçekleşir, FlashBuilder'den hata ayıklama/geliştirme modunda olmaz

Sorunu yeniden oluşturmak için bazı kodlar. Gruplar içindeki gruplarla biraz dağınık görünüyor, ancak uygulamada, sorunu yeniden üretmek için küçük bir test uygulamasına sahip olmak için elimden geldiğim başka şeyler var:

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>


  


  
    
      
    
    
      
           
      
    
  


Düzenleme: Kırmızı ok, Reader X'deki kayan gri çubuğun görüntülenebilir alanın dışında nerede görüntülendiğini gösterir:

enter image description here

0

1 cevap

This seems to be a known bug with no fix.

Bir geçici çözüm, belge yüklendikten ve ana grubu her yeniden boyutlandırıldıktan sonra tarayıcı genişliğini yeniden boyutlandırmaktır. Hile, yeniden çizmeyi zorlamak için bir pikseli yeniden boyutlandırmaktır. Aşağıdaki kod çalışır gibi görünüyor. Yapabileceğim en iyi şey, daha iyi çözümler olabilir.

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

  
   
  
  
   
     
      
     
     
      
          
      
     
   
  

2
katma
Windows
Windows
729 Katılımcıların

Windows ile ilgili tüm sorunların çözümüne yanıt arandığı ve paylaşımların yapıldığı bir gruptur. @SerCiTV @Tekpay @Apktanitim kanal/grupların uzantısıdır. https://t.me/joinchat/H1pwvUwqv4etCBtv9Oi_qQ