Python paketini pip kullanarak kaynağa yüklemek bir sembolik bağlantı oluşturmuyor

Yani pip ve virtualenv ile bir dönüşüm yapıyorum. Gördüğüm şeylerden biri, bir require.txt kullandığımda, bunun gibi görünen bir pip -E -r gereksinimleri.txt 'nin amaçlanan şekilde çalıştığıdır.

PIL==1.1.7
chardet==1.0.1
distribute==0.6.14
django-extensions==0.6
django-profiles==0.2

Ama kaynak ağaçları çekerek needs.txt ile fantezi almaya başladığınızda, aşağıdaki davranış görülür. 1) Kaynağı "kaynak" ağacına çeker. (Bu iyi) 2) Site paketleri ağacında buna bir sembolik link oluşturmaz, daha çok * .link (.ie django-debug-toolbar.egg-link) oluşturur.

-e git+https://github.com/django-debug-toolbar/[email protected]f#egg=django_
debug_toolbar-dev
-e hg+https://bitbucket.org/ubernostrum/[email protected]#egg=django_registration
-dev
-e git://github.com/yourcelf/[email protected]47c660c37#egg=django_registrati
on_defaults-dev

Sorun şu ki, site paketleri ağacından kaynak ağacına sembolik bağlantı oluşturmak zorundayım. Bunu düzeltmek için site paketleri ağacına geçiyorum ve kaynaklar ağacına geri bağlantılar oluşturmaya başladım.

Eminim bunu yapmanın daha iyi bir yolu var - birisi beni aydınlatsın mı?

3
Muhtemelen pip -E kullanmayı bırakmak istersiniz; özellikle --no-site-virtualenvs paketleriyle (virtualenv 1.7'de varsayılan olan), doğal olarak bozuldu. Pip'in geliştirme sürümünde zaten kaldırılmış ve bir sonraki sürümde gitmiş olacak. Bunun yerine, her sanal makineye otomatik olarak yüklenen pip kopyasını kullanmanız yeterlidir.
katma yazar Carl Meyer, kaynak
Aynı probleme koşuyorum, sorunun ne olduğunu anladın mı?
katma yazar JivanAmara, kaynak
Bu konuda açılan pip hatası: github.com/pypa/pip/issues/435
katma yazar JivanAmara, kaynak

1 cevap

Bir sanal link oluşturmak zorunda değilsiniz, sanalenv'in site-pack dizinindeki *. Egg-link dosyaları Python üzerinde bir sembolik link olarak işlev görecektir (iyi, aslında kurulum araçları) seviyesi.

EDIT: I added a bit of background info here: http://github.com/pypa/pip/issues/435

3
katma
Bunun nasıl çalıştığını biliyor musun? Bu bir setuptools deyimi mi? Nevermind - cevabınız (github.com/pypa/pip/issues/435) tüm gerekli bağlantıları sağladı! müthiş
katma yazar rh0dium, kaynak