Shimano Sport Camera ANT + Yazılım

Her bir özellik için, ANT + ile hız, ritim ve kalp atış hızını okuyacak olan Shimano spor kamerasına sahibim. Cihazlardan gelen verilerin videoda kartta saklanan bir .csv dosyasına kaydedildiğini söylüyorum. İkisini bir araya getirmek için Shimano'dan yazılım kullanmanız gerekiyor. Çevrimiçi olarak indirme linkini bulamıyorum.

Yukarıdaki prosedürün doğru olup olmadığını ve Shimano yazılımı serbest bırakacağını bilen var mı?

ANT + HRM ve ritim/hız sensörü almam gerekiyor ama bu sene yayınlamayacaklarsa parayı boşa harcamayacağım.

Kamera Bilgisi: http://bike.shimano.com/content/sac-bike/en/home/articles/shimano-sport-camera.html

1

3 cevap

Shimano'dan video düzenleme yazılımı bulunmamaktadır.

CSV var, sensörlerinizi mobil uygulamada eşleştirdiyseniz görmelisiniz.

Shimano eylem kameram ile DashWare'i başarılı bir şekilde kullandım, diğerleri Garmin VIRB yazılımını düzenleme çalışmaları yaptım ama denemedim.

1
katma
Bu kameranın sahibi değilim ama bu yanıtın CyclingTips web sitesinde onaylandığı anlaşılıyor - cyclingtips.com.au/2014/07/shimano-sport-camera-review
katma yazar sergeb, kaynak

Google'ın ilk sonucu http://www.shimano-sportcamera.com/us/application .php - küçük youtube videosunu tıklarsanız, Ant + sensörlerinin ve videonun nasıl entegre edileceğini gösterir.

1
katma

Herhangi bir ANT + HRM kayışı ve/veya ritim/hız sensörü kullanabilirsiniz. Garmin ve diğerleri ANT + uyumlu birimleri satıyorlar. Shimano'nun kendi ürünlerini serbest bırakmasını beklemek zorunda değilsin.

1
katma