bilinmeyen model ve yıl

enter image description here!enter image description here

Birisi bu çerçeveyi tanımlamama yardım edebilir mi? Aynı kulakların tasarımı için ağı aramayı denedim ancak bu çerçevenin tırnaklarına benzer bir şey bulamıyorum.

0
Çerçevede göremediğimiz herhangi bir yazı, rozet veya yazı var mı? Varsa, bazı yakın planlarda düzenleyin. Aksi takdirde, @DanielRHicks yorumunun, herkesin onu kıstırabileceği en iyi kişi olması muhtemeldir.
katma yazar a7drew, kaynak
Muhtemelen 80'lerden kalma bir bisiklet. Pabuçları bana oldukça standart görünüyor.
katma yazar Ryan Bolger, kaynak
Farklı bir renkte benimki gibi görünüyor. Benimki bir Flandria'dır (Belçikalı üretici). Hangi yıl olsa emin değilim. Bu gece bunun bir resmini yayınlayacağım. Sanırım o zamanın pek çok karesi birbirine benziyor.
katma yazar Dunc, kaynak

2 cevap

Fotoğraftan bir şey söylemek zor ama büyük olasılıkla 1970'lerin sonlarından itibaren düşük seviyeli bir kare. Eşantiyonları şunlardır:

  1. Pabuçların kalınlığı. Kaliteli pabuçlar (Nervex veya Henry James gibi) çok daha incedir. Üst düzey bir kurucu, tırnakları daha da inceler. Bunlar ucuz damgalanmış kulaklar.
  2. Alt braket pabuçlarının kare uçları.
  3. Bırakılan koltuklarda kubbeli kollar yerine kıvrımlı koltuk/zincir kalıyor.
  4. Sürücü tarafındaki düşüşte hiçbir attırıcı askı yok - 1970'lerden bu yana fabrikaları daha fazla esneklik sağlayan ucuz Avrupa bisikletleri hakkında çok yaygın bir manzara (ayrılıklar 1984'te SIS'in gelişine kadar gerçekten standart hale gelmedi - önce Bazen bir Campy NR vites değiştiricisinden daha çok bir Huret Jübile attırıcısı için farklı bir askıya/desteğe ihtiyaç duyduğunuzu, örneğin).
  5. Zincir taşıyıcının arka vites değiştirici için çift kablo köprüsü vardır. 80'lerin ortasından sonra yapılan bisikletler sadece bir tane vardı.
  6. Fren kablosu muhafaza halkası desteklerine sahiptir. Bunlar gerçekten standart olmadı - özellikle alt bisikletlerde - 1970'lerin ortasına kadar. Bu inşaatçılar, bir tüpün daha ince bölümlerini ısıtmanın onları zayıflatacağından korkuyorlardı, bu yüzden 1960'larda ve hatta 70'lerin başında yarış bisikletlerinin zirvesine baktığınız zaman hala kelepçeli fren kablosu kılavuzları, su şişeleri vardı. Eddy Merckx'in Turu kazanan bisikletin bile kelepçeli su şişeleri vardı.
1
katma

It looks like a "Украина". They are quite cheap and also very popular in Bulgaria. My dad had one of those back in the days. I see this has speeds. Shifters are very uncomfortable though...

0
katma
Aynı zamanda benim eski Nishiki'ye benziyor. Bu çok genel bir tasarım.
katma yazar Ryan Bolger, kaynak
Ukraina koltuklar açılı üstleri yok.
katma yazar Jack J., kaynak