Gündelik, kırsal bisiklet sürmek ve profesyonel bisiklet sürücülerinin fanatizminden uzak bir gezinti için yığın değişimi olabilir mi?

Hiç şüphesiz bu bisiklet yığını değişimi birçok soru ve cevap türü için son derece kullanışlıdır.

Ama aynı zamanda "kalite", gündelik, kırsal bisiklet sürmek ve büyük şehir bölgelerinden uzaklaşmak isteyen pek çok insana karşı perspektifte ağır bir şekilde çarpıldığını düşünüyorum. “Kalite” yi tırnaklara koydum çünkü birçok insan bunun pahalı olduğunu düşünür, ve demek istediğim de bu değil. Belki "zeki", "kalite" yerine daha iyi bir kelime olur.

Her neyse, metropolitan bölgelerin bisiklet sürmekle ilgili kendi özel problemleri vardır ve dahası, çoğu bisiklet binicisinin metropol alanlarının sakinleri olduğunu tahmin ediyorum. Bu nedenle, bu gerçeklerin yukarıda anlatılan gündelik, kırsal bisiklet sürmekten uzakta, bu yığın değişiminde çok fazla eğriltme yapma eğiliminde olmaları muhtemel görünüyor.

Bu siteye yeni geldim, ancak profesyonel bisiklet sürmenin son derece özel fanatikliğinin de eğrilmede bir faktör olabileceği izlenimini aldım.

Öyleyse merak ediyorum ki, bisiklet sürmek, bisiklet sürmek ve uzak, belki de yalnız, profesyonel bisiklet sürücülerinin fanatizminden kurtulmak için bir yığın değişimi olabilir.

Bu niyetini açıklar. Tabii ki, her tip yığın değişiminin kullanıcıları, yararlı olması için diğer tipte yığın değişimini bulabilir. Ve belki her insan etkileşiminin kazan-kazan sonuçları olmayan sıfır-toplamlı bir oyun olması gerektiğini düşünmeyen profesyonel bisiklet sürücüleri vardır. Bu yüzden profesyonel bisiklet binicilerini genel olarak ya da özel olarak bile reddetmek istemiyorum.

Ancak, sert burunlu şehir kayıkları ve genel olarak çok farklı ilgi alanlarına sahip profesyonel bisiklet sürücüleri tarafından buharla kaybolabilmenin mümkün olduğunu merak ediyorum.

Oylama, bir kişinin soruyu beğenip beğenmediğine veya soruyu beğenip beğenmediğine ve böyle şeylerin aşırı öznel olup olmadığına dayanıyor. Oylama ayrıca, seçmenlerin arkadaşlarının ve arkadaşlarının hoşuna gidecek veya sevmeyeceklerini ve mevcut “vızıltı” nın özellikle metropollerde bisiklet meraklıları arasında ne olduğunu düşündüklerine dayanabilir. Bu nedenle, büyük şehirlerdeki arkadaş ve iş arkadaşları ile ilgili sosyolojik ağ teorisine dayanarak, kırsal, gündelik bisiklet sürmek için ayrı bir yığın değişimi yaratmanın son derece güçlü bir nedeni gibi görünüyor.

Ama bunu lezzetli görünümlü bir atıştırmalık olduğunu düşünen bir aslana anlatmayı dene.

Etiketler için "alternate-stack-exchange" "kırsal" ve "casual" denedim, ancak sistem bunlardan hoşlanmıyor.

7
Bunun nereden geldiğini anlamadığım bir roman yazmaktan kaçınmak için oldukça sıkı bir kısıtlama kullanıyorum. 1 soru sordunuz ve zaten tamamen yeni bir site oluşturmak mı istiyorsunuz? Basit cevap şu ki, aradığınız ürün mevcut değil. Bisikletinizi kilitlemeyi ve kendi mülkünüzden sorumlu olmayı unutmayın. Çok iyi güvenlik sağlayacak birçok kaliteli kilit vardır. Ama aslında onları kullanmak zorundasın. Garajınızı açık bırakırsanız ve kilidini açarsanız, bisikletiniz, çim biçme makineniz veya başka birçok şey kaybolursa şaşırmayın.
katma yazar thelsdj, kaynak
Aynı zamanda "profesyonel" olduğumuzu hissettirmenin de ilginç olduğunu düşünüyorum. Eminim ki, yarışçıları olan birkaç kişi var, aldığım his, burada bir çok insanın (büyük olasılıkla çoğunluk) oldukça rahat ve Gerçekten sadece eğlence ya da ulaşım için binmek.
katma yazar thelsdj, kaynak
İki gündür buradaydın ve bu forumun fanatikler ve yanlısı başlıklar tarafından baskın olduğunu mu düşünüyorsun? 3 yıldır buradayım ve tanıdığım veya profesyonel bir yarışçı olduğunu düşündüğüm tek bir kişi ile karşılaşmadım. Ayrıca, bisiklet sürmek için belki de fanatiklik hariç olmak üzere, herhangi bir türden fanatizm ile karşılaşmam. Her yerde gündelik bisikletçilerden gelen sorular ve cevaplar. Onları nasıl özledin, bir gizem.
katma yazar Joril, kaynak
Bu sorunun kapsam dışı olduğunu çünkü bu sitenin kapsamı olarak tanımlanan bisiklet, tricycle, unicycles, handcycles veya bunların kullanımı ile ilgili olmayan bir konu olduğundan emin değilim: yardım merkezi .
katma yazar a7drew, kaynak
Bu sitede çok az profesyonel bisikletçiler ve mekanik uzmanlardan oluşan bir kadro ile uğraştığını belirtmek için çok az şey gördüm. Ancak, burada birçok farklı geçmişe sahip mağaza deneyimi ve derin sürüş deneyimi ile çok sayıda insan var. Dünya mükemmel değildir ve birçok soru mükemmel bir cevap ya da çözüme sahip değildir. Eğer insanlar açlık ve temiz su gibi problemleri çözmek için bir yol bulamadılarsa, bisiklet güvenliği gibi birinci dünya sorunlarının da mükemmel bir çözümü olmasını beklememelisiniz.
katma yazar Phiteros, kaynak
Soru, meta.bicycles.stackexhange.com adresinde olması gerektiği için kapatıldı - soru, taşınması için çok eski.
katma yazar Gary.Ray, kaynak

3 cevap

Buradaki 16k kullanıcılarını tutan tek genelleme, bisiklet sürmek hakkında tavsiye almak ve almaktan hoşlanmak.

Birçok insanın uzmanlıkları vardır ve bazılarının söyleyecek bir şeyleri vardır. Her küçük topluluk gibi.

Katıldığınız herhangi bir toplulukta olduğu gibi, cemaatin eleştirilmeden önce nasıl çalıştığına dair bir fikir edinmek için bir süre sessizce keşif yapmak iyi bir fikirdir. Çoğu insan herhangi bir yeni topluluğa uyum sağlamak için biraz ayarlamalıdır.

Bazı insanlar ayarlayamaz ve devam edemez. Eğer o zaman o zaman iyi şanslar. Asılmayı tercih ederseniz, bir süre işlerin nasıl yürüdüğünü sessizce izlemenizi öneririm.

İyi sorular sormak gerçekten çaba harcıyor (ve bu sanatı daha önce henüz yapmadım). Cevap vermek çok daha kolay. Her şimdi ve sonra düşünebileceğinizi düşündüğünüz bir soru göreceksiniz.

Her yaptığınızda, yerin nasıl çalıştığına dair daha fazla şey öğreneceksiniz.

4
katma

Yeni bir site önermek istiyorsanız, bunu yapmak için bir yer değil. http://area51.stackexchange.com/ adresinde öneri
Ama rahat bir şekilde ya da başka bir bisiklet alt kümesini kırmaktan kuşkulandığımdan şüpheleniyorum.

2
katma

Sorunuzdan yeni bir yığın değişimi isteğinizin nedeninin bu siteden gelen cevapları ve oylama dinamiklerini beğenmediğinizdir. Zaten bunun bir forum olmadığını söyledim, bu bir forum değil. Somut cevaplara sahip olabilecek sorular sormak isterler, sorular kopyalanmamalı ya da google, vs'de kolayca cevaplanmamalıdır (SSS). Yeni bir yığın değişimi aynı dinamiğe sahip olacaktı. Tüm farklı yığın değişimlerinde algılanan düşmanlığı ele alan meta yığın değişkeni ile ilgili bir takım sorular var. Yeni gelenler için bu tür bir site kolayca düşmanca hissedilir (aşağı oylar, silinmeler, itibar eksikliğinden cevap alamazlar ...), en iyisinden yararlanmaya çalışın, ve ruhu değiştirmeye çalışmaktan çekinmeyin. bikeforumları deneyebileceğiniz daha sıcak ortamlar.

2
katma