Coffeescript/Sprockets '__extends' yardımcı çoğaltması

I'm using rails31 & coffeescript and have defined some classes that extend from a parent class. Coffeescript adds an __extends helper method in the generated output to make this happen, problem is when using sprockets a copy of the method is added for every subclass, creating a lot of duplication.

Sınıflarım ayrı dosyalarda tanımlanıyor, bu yüzden zincir dişlilerinin onları ayrı ayrı işlemek için kahve alması gibi görünüyor. Biliyorum, bir kahve ile bir seçenek var, ama bunu dişlisiyle nasıl kullanacağından emin değilim.

Kahve yardımcıları üretmenin sadece bir kez dişliler kullanırken mümkün olup olmadığını bilen var mı?

3

1 cevap

Hayır! Sprockets kullanıyor olsanız da olmasın, yardımcılar dosya başına bir tür anlaşmadır. Bu çoğaltmadan kaçınmak için derleyici seçeneği yoktur ( - katıl bunu yapmayacaktır; sadece derlenen JS'yi birleştirir) ve mevcut herhangi bir JS minörü çiftleri tanımlamak ve kaldırmak için yeterince akıllı değildir. bir örneği global kapsama taşımayı gerektirir).

Benim tavsiyem bunun için endişelenmemektir. CoffeeScript birkaç yardımcı kullanmaktadır ve kodunuzun küçük bir kısmından daha fazlasını hesaba katma olasılıkları yoktur.

1
katma