Base64 görüntü verilerinin/Canvas'ın GWT'de PNG, JPG ve PDF'e dışa aktarılması

İşte sorunumu burada ilk kez dile getirmek istiyorum. Şimdi başlık olarak G64'de PNG, JPG ve PDF'ye base64 görüntü verilerini verme konusunda sorun yaşıyorum, bu yüzden sizden yardımınıza ihtiyacım var. Size ne yapmak istediğime genel bir bakış vereyim:

Lütfen buraya bir göz atın: http://testingqr.appspot.com/ Bu bir qrcode oluşturma uygulaması . Qrcode özelleştirme işleminden sonra, tuvaldeki QR kodunu png, jpg ve pdf dosyalarına vermek istiyorum. Bu düğmelerin her birine basıldıktan sonra 3 düğme ekleyeceğim, "PDF'ye ver" "PNG'ye ver" "JPG'ye ver", kullanıcının istediği konumu seçmesini sağlamak için bir İndirme İletişim Kutusu görünecektir (Farklı Kaydet iletişim kutusu) Dosyaya kaydetmek ve bu dosyanın uzantısı da (C: \ test.png gibi)

Bir base64 almak için dataToURL işlevini kullanıyorum. CanvasTo Image kütüphanesini bu bağlantıdan kullandım http://www.nihilogic.dk/labs/canvas2image/ Ama görüntüyü, Farklı Kaydet iletişim kutusu olmadan ve FF veya kromda uzantısı olmayan tuvalden indirir (IE, HTML5 Canvas'ı desteklemez). Böylece PNG ve JPG ihraç edemiyorum. Bu benim ilk sorunum.

İkinci sorun ise GWT'de PDF ihraç etmektir, açık kaynak kodlu bir kütüphaneyle çalışmak istiyorum. PDF Kutusunu denedim http://pdfbox.apache.org/userguide/cookbook.html Ama şimdi sadece JPG tipini destekliyor. Base64'ten PDF'ye dönüştürecek bir şey istiyorum. PDF işlemine dışa aktarmama yardımcı olacak fikrin var mı? İstediğim şey "PDF'ye Aktar" düğmesine bastıktan sonra, QRcode'u PDF dosyasında yerel konumuma kaydetmeme izin veren bir iletişim kutusu açılacak.

Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Michael Vu

1

Cevap yok

0