Girişler için boşluk dolduruluyor ...

Kanal sınırınızda 10 girişe ihtiyacınız varsa, ancak sadece 4 olduğunu söyleyin, bu 'boşluklara' alternatif metin veya html ile doldurmanın bir yolu var mı?

Tam olarak bunu yapan Filler adlı bir eklenti buldum. Benim durumum, sonuçları başka bir eklenti aracılığıyla bir çift özel alan aramasıyla filtreliyorum.

Herkes böyle bir şeye hitap etmek zorunda kaldı? Ya da yukarıda açıklandığı gibi bir kanal giriş döngüsüne alternatif içerik almak için başka bir yol önerileri? Şartlı bir koşul varsa, ancak işe yaramazsa, temelde bir giriş veya gerekli girişleri taklit etmenin bir yolu.

1
Bunu neden yapmak istediğini gerçekten bilmiyorum. İçerik her zaman alakalı olmalı ya da hiç olmamalı. Kullanım durumu nedir? Birisinin cevap verebilmesi için daha ayrıntılı bilgi vermeniz gerekir.
katma yazar Chris Bunch, kaynak
Randevular için bir kanalım var: 10:00, 11:00 vb. Biri 10 randevu ile randevu alırsa, o zaman 10 için 1 giriş gösterecektir. Bu 10 giriş için BOOKED (yani, bir müşteri tarafından gönderilen giriş) gösterilmesini istiyorum. ve diğerleri 11, 12 vb. Şartlar, alternatif içerik göstermek için orada olmayan şeylere karşı test edemediği için bu şekilde davamda bunu elde etmenin yolu yoktur.
katma yazar segovius, kaynak

1 cevap

Bir günlük takvim biçimiyse, ekranın yalnızca ön uç şablonlarında işlenmesini beklemekteyim, böylece her bir saat dilimi tam olarak doldurulur. Daha sonra, o kanal için kanal girişleri arasında geçiş yapabilir ve ayırtıldı veya boş olup olmadığını görmek için tek bir koşulda test edebilirsiniz. Bu, kanal girişinde bir durum mesajı veya bu randevunun ayrıntıları için belirli bir alanın varlığını kontrol etmek olabilir.

Bu durumda, şablonun kendisi tarafından ele alındığı için dolgu içeriğine ihtiyacınız olmaz ve yalnızca bir durum ekliyorsunuz.

2
katma
Bu temelde yaptığım şey ama mantığı test etmek için ya koşullu çalışmayı alamıyorum. Temel olarak sonuçlar, özel alanlardaki bir aramadan döndürülüyor. İki kanal vardır: kullanılabilir ve rezerve edilmiş ve özel alanlar her birinde aynıdır: 10, 11, 12 vb. Zaman dilimleridir. İşte problem: 10 (örneğin) 'diğer' zaman çizelgesinde olduğu gibi 'mevcut' kanalda bir varsayılan olarak mevcut olmalıdır - 10 her zaman 'uygun' kanalda fakat sadece 'ayrılmış' kanalda oradayken Birisi kitap.
katma yazar segovius, kaynak
Birisi 10'ar kitap girdikten sonra ‘rezervasyonu’ kanalına girilir ve in kullanılabilir ’girdisi gizlenir. Koşullu bir yoldan ayarlayın, ancak her iki 10'luk rotayı iade etmenin hiçbir yolu yoktur. Birçok kombinasyonları denedi, ancak bunu yapmak için mantık bulunamadı: 'Kanalda 10' kayıtlıysa -> girişi göster Eğer 'kanal rezervasyonu' içinde 10 için herhangi bir giriş mevcut değilse, o zaman 'kanalda kullanılabilir' için 10 girişi girin Şimdi 'uygun' kanalını kaybetmeye çalışıyorum ve özel alan için sonuç yoksa 'mevcut' alanı doldurun. İdeal olan şart koşmanın yolu olabilir ama ben bunun mümkün olduğunu düşünmüyorum. Yoksa öyle mi?
katma yazar segovius, kaynak