Kanal Resmi: Ürün girişi için resim yüklenemiyor

Ürün girişine herhangi bir resim yükleyemem sorunu yaşıyorum.

Aldığım konsol hatası:

XMLHttpRequest cannot load http://www.findsignage.co.uk/?ACT=38. No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource. Origin 'http://findsignage.co.uk' is therefore not allowed access. admin.php?S=239ef94834e3801b60655ed166061f89f7044695&D=cp&C=content_publish&M=entry_form&channel_id…:1 Uncaught TypeError: Cannot set property 'innerHTML' of undefined

Teşekkürler

2
Express Store sadece ExpressionEngine ve kanal kurulumu ve yükleme yöneticisi kurulumu ile hiçbir ilgisi yoktur. İlk önce o iki tanesini kontrol et.
katma yazar Bernard Dy, kaynak

1 cevap

Hata, başka bir alandaki veya alt alandaki içeriğe JavaScript aracılığıyla erişmeye çalıştığınızı gösterir. Özellikle sağladığınız bilgilerden farklı olarak, www sorunun nedeninin ayrı bir alt etki alanı olarak görüldüğü ve çapraz kaynaklı ilkeye izin verilmediğinden kaynaklandığını düşünüyorum.

Tam etki alanı adınız olarak findignage.co.uk veya www.findsignage.co.uk 'ı seçtiğinizden emin olun ve ona bağlı kalın. Tartışma, hangisinin daha iyi kullanılacağına dair bir fikir ortaya koymaktadır, ancak seçiminizde tutarlı olduğunuz sürece gerçekten çok fazla bir fark yaratmaz.

EE yapılandırmanızı gözden geçirin ve Kanal Görüntüleri için ayarlanmış ve tüm referansların aynı konuma (yukarıdakilerden biri) ayarlandığından emin olun. Bu, etki alanları arası kaynak sorununu çözmelidir.

3
katma
Bu gerçekten iyi bir cevap! Daha önce aynı sorunu vardı. Bunu htaccess ile düzeltmeye çalıştım, böylece www. url'de olmasaydı, mod yeniden yazma bunu eklerdi. Ancak htaccess dosyamı doğru şekilde ayarlamayı başaramadım! İyi bir düzeltme olsa da!
katma yazar Gabriel Brito, kaynak