CP (Yönetici) Sayfalarında Meta Başlıklarını Özelleştirme

Bu nedenle, yönetici alanını stil ve düşük anahtar markalarıyla özelleştirdim - ancak meta başlıklarını düzenleme yolunu bulamıyorum, şu anda Giriş | Her yönetici sayfasının <title> </title> 'ında ExpressionEngine vb. Bunu nasıl değiştireceğini bilen var mı? İdeal olarak Giriş | NameOfMySite vb, böylece müşteri mutlu hisseder.

Herhangi bir yardım takdir, ben hiç şanssız, her yere baktım.

1
Bunu yaparken lisansı bozuyor olabilirsiniz. Lisans durumu> Kontrol Panelindeki ve Yazılım dosyalarındaki tüm telif hakkı ve mülkiyet uyarıları ve logolar sağlam kalmalıdır. ellislab.com/expressionengine/user-guide/about/license.html Başlık etiketi açık bir şekilde açıklanmamıştır, ancak eğer logo için geçerliyse, bunun başlık için de geçerli olduğunu kabul ediyorum.
katma yazar Chris Marasti-Georg, kaynak
Huh. Hiçbir zaman bir uzantı yazmadım, belki buna bakacağım! Evet, bence bunu yapmanın tek yolu çekirdek dosyaları düzenlemek, asla iyi bir çözüm değil. Bunu yapmak istememin nedenlerinden biri, siteden bir sıvı uygulaması yaptığınızda, müşteriye vermek için başlıkların tutarlı ve markalı olması daha iyi olurdu.
katma yazar darkdog, kaynak
Bunu görmedim. Önermek istemediğim bazı temel CP tema dosyalarını değiştirmek zorunda kalacağınızı hayal ediyorum. Belki de bunu değiştirmek için hızlı bir uzantı yazabilirsin?
katma yazar Daan, kaynak

1 cevap

Aynı sorunu yaşadım ve JavaScript kullanarak başlık etiketini yeniden yazmak için bir aksesuar oluşturdum. en iyi çözüm değil ama işi yaptı. Belki daha iyisini yapmak için üzerine inşa edebilirsin. Bir aksesuar oluşturmak için buradaki talimatları izleyin ve bu kodu set_sections olarak ekleyin. .

function set_sections()
{
    $meta_title = implode(" | ", array_filter(array($this->EE->view->cp_page_title, $this->EE->config->config['site_label'])));
    $js = "$('title').html('{$meta_title}');";
    $this->EE->cp->add_to_foot('<script type="text/javascript">'.$js.'</script>');
}
2
katma