CartThrob PayPal Ağ Geçidi, Alman PayPal sitesine nasıl yönlendirilir?

Bir yıldan uzun bir süredir CartThrob ile Cartthrob_paypal_express.php Ödeme Ağ Geçidi'ni kullanıyoruz ve harika çalışıyor.

Sadece dün "Satın Alma" yı tıklattığınızda kullanıcıların PayPal'ın İngilizce sürümüne alındıklarını fark ettim. Sağ üstte inanıyorum ama ingilizce değil, ingilizce, fransızca ve ispanyolca bir dil açılır.

Yine de bir satın alma işlemine giriş yapmak istiyorum, ancak bir Alman mağazası olduğumuzdan, kullanıcıların Almanca dil sürümünde yer almasını istiyorum.

PayPal'ı bugün aradım ama bana söyleyebildikleri tek şey, ödeme ağ geçidi eklentisiyle ilgili bir şey olması gerektiğiydi. Ben PHP dosyası ile eksik ama gerçekten hiçbir şey bulamadı (php ile iyi değil).

CT prefs'te ayrıca bir şey bulamadım. Ayrıca API kullanıcı adı ve şeyler bana bir ipucu vermez.

Teşekkürler ve Şerefe!

1

1 cevap

Ödeme formunuza dil için bir girdi eklemek, paypalın yerel ayar kodunu ayarlamalıdır.

<input type="hidden" name="language" value="DE" />
1
katma
Teşekkürler Barrett, bu harika çalışıyor. Bunu gerçekten harika yapan bir ek adım, dili kullanıcılara göre tarayıcı diline göre dinamik olarak ayarlamak olacaktır. Böyle bir şey için bir fikrin var mı?
katma yazar Rarst, kaynak
Nevermind Barrett. Buradaki ek sorumun bu bağlamda uygun olmadığını anladım. Diğer kaynakları kontrol edeceğim. Soruma doğru cevap için tekrar teşekkürler.
katma yazar Rarst, kaynak