<link rel="sytlesheet" type="text/css" href="css/sunny/jquery-ui-1.8.16.custom.css"> Bu iki satırı CSS dosyalarını belirli bir"> <link rel="sytlesheet" type="text/css" href="css/sunny/jquery-ui-1.8.16.custom.css"> Bu iki satırı CSS dosyalarını belirli bir"> <link rel="sytlesheet" type="text/css" href="css/sunny/jquery-ui-1.8.16.custom.css"> Bu iki satırı CSS dosyalarını belirli bir" />

css ve js'i yükleyin

Javascript ve CSS için yeniyim. Şimdi CSS ve JS dosyası yükleme ile ilgili bazı sorunları karşılamak.

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css/styles.css">
<link rel="sytlesheet" type="text/css" href="css/sunny/jquery-ui-1.8.16.custom.css">

Bu iki satırı CSS dosyalarını belirli bir sayfaya yüklemek için kullanıyorum. Diğer sayfalar sadece styles.css dosyasını yükler. Ancak, bu sayfaya gittiğimde ikincisi hiç yüklenmedi.

Diğer problem JS dosyasıdır. Web sitesini geliştirmek için eclipse kullanıyorum. Js dosyasını güncelledikten sonra sunucuyu yeniden başlattım ve programı yeniden konuşlandırdım. Ancak firefox hala eski JS dosyasını yüklüyor. Neden oldu Şu anda tomcat kullanıyorum.

1
sadece bir önbellek sorunu olabilir
katma yazar Ibu, kaynak

1 cevap

Önbelleğe alma sorunları ve yazım sorunlarının bir kombinasyonunu yaşıyor gibisiniz. :) İkinci etiketin yanlış yazdığı 'stylesheet' var. Eski .js dosyası yüklenirken, tarayıcınız muhtemelen dosyayı önbelleğe alıyor ve eski sürümü yüklüyor. Yenilemek ve önbelleğe alma sorununu çözüp çözmediğini görmek için ctrl-f5'i kullanmayı deneyin.

2
katma
Çok teşekkür ederim. Sorun budur. Ben çok dikkatsizim.
katma yazar Fan Wu, kaynak