Javascript ile web sitesinde boşta 45 saniye sonra otomatik oynatma video oynatma listesi

Ben html5 ve JavaScript ile video oynayan bir web sitesi yapıyorum. Videoların küçük resimleri olacak ve seçildiğinde video açılır ve bittiğinde oynatılır ve kapanır.

Bir video seçilmemişse, 45 saniye sonra bir oynatma listesini otomatik olarak oynatmanın nasıl elde edileceğini anlamaya çalışıyorum. Bunu JavaScript ile yapmanın bir yolu var mı?

Sürekli olarak kontrol etmek zorunda kalacak çünkü eğer birisi 25 saniye video seçtiyse ve video oynatırsa, video bittiğinde ve kapanırsa tekrar kontrol etmek zorunda kalacak.

Şimdiden teşekkürler.

0

1 cevap

İOS'ta JavaScript aracılığıyla bir HTML5 videosunun oynatılmasını başlatmanın bir yolu yoktur. Safari HTML5 Ses ve Video Kılavuzu'ndan şunu görün:

iOS'ta Safari'de (iPad de dahil olmak üzere tüm cihazlar için), kullanıcının nerede olabileceği   hücresel bir ağda olun ve veri birimi başına yüklenmelidir, önyükleme ve   otomatik oynatma devre dışı bırakıldı. Kullanıcı başlatana kadar hiçbir veri yüklenmez.   Bu, JavaScript play() ve load() yöntemlerinin de etkin olmadığı anlamına gelir   kullanıcı play() veya load() yöntemi dışında oynatmayı başlatana kadar   kullanıcı eylemi tarafından tetiklenir. Başka bir deyişle, kullanıcı tarafından başlatılan bir Oyun   düğmesi çalışır, ancak bir onLoad = "play ()" etkinliği olmaz.

     

Bu, filmi oynatır:

<input type="button" value="Play" onClick="document.myMovie.play()">

Bu iOS'ta hiçbir şey yapmıyor:

<body onLoad="document.myMovie.play()">

Here is link to Safari guide: https://developer.apple.com/library/safari/#documentation/AudioVideo/Conceptual/Using_HTML5_Audio_Video/Device-SpecificConsiderations/Device-SpecificConsiderations.html#//apple_ref/doc/uid/TP40009523-CH5-SW1

0
katma