Dreamhost SVN Sunucu Hatası: E175002

Bunu denedim ama hiçbir şeyle gelmedim. Dreamhost'un sistemini kullanarak bir SVN sunucusu kurdum ve her şeyin başarıyla oluşturulduğunu söyledi. Ancak şimdi almayı denediğimde (mysite.com'u gerçek sitemle değiştirdiğimi unutmayın):

svn import MySource http://svn.mysite.com/myproject -m "İlk içe aktarma" - kullanıcı adı paul

I get an error: svn: E175002: Unable to connect to a repository at URL 'http://svn.mysite.com/myproject' svn: E175002: Server sent unexpected return value (500 Internal Server Error) in response to OPTIONS request for 'http://svn.mysite.com/myproject'

Yanlış olan ne?

6
Bir tarayıcıda svn.mysite.com/myproject adresine gittiğimde, bir kullanıcı adı/şifre iletişim kutusu açılır yukarı. Myinfo yazın ve 500 dahili sunucu hata sayfası alıyorum. Ve en altta: Ayrıca, bir 404 Bulunamadı hatasıyla, isteği işlemek için bir ErrorDocument kullanmaya çalışırken karşılaşıldı.
katma yazar user974967, kaynak
Maalesef, /home/user/logs/mysite.com veya /home/user/logs/svn.mysite.com dizinlerinde hiçbir şey yoktur. Bir şey yanlış olmalı. :(
katma yazar user974967, kaynak
Bağlanılamadı - bir tarayıcıda bu URL'ye ulaşabilir misiniz? Eğer değilse, o zaman hiçbir şey dinlemiyor ...
katma yazar Marc B, kaynak
Sunucunun hata kayıtlarını kontrol edin. 500'e neyin sebep olduğu hakkında detaylar olacak.
katma yazar Marc B, kaynak
Sitenin kurulumunun belirlendiği sistem çapında httpd.conf dosyasına bakın, günlüklerin devam ettiği 'uber' .conf dosyasından öğrenin.
katma yazar Marc B, kaynak

Cevap yok

0