İOS 5 dört parmakla uygulama değiştirme kaydırma özelliğini nasıl taklit edebilirim?

İOS 5 çalıştıran bir iPad'e erişimim yok (ve Apple'ın downgrading olmasına izin vermediğinden (!), Test cihazımı yükseltmeyeceğim).

İOS 5’te yeni olan 4 parmaklı uygulama değiştirme kaydırma işlevini test etmek için simulatörü nasıl kullanabilirim? Mümkün mü?

Teşekkürler

3

1 cevap

In iOS4.3 you could enable "Multitasking Gestures" from Settings > General so long as your iPad is in developer mode (Xcode > Organiser > Devices > [Your iPad] > Use for development) for which you need an iOS dev subscription, I think.

Apple bunu yalnızca geliştiriciler için etkinleştirdi ve iOS5 artık iPad 1 için buna izin vermiyor (geliştiriciler için bile çok sinir bozucu).

http://downloadsquad.switched.com/2011/03/14/enable-ios-4-3-gesture-controls-on-your-ipad-with-free-xcode-3-d/


Simülatörde, 4 tuşlu uygulama değiştirme kaydırmasını, ana düğmeyi çift tıklatarak ve ardından bir sonraki uygulamayı seçerek simüle edebilirsiniz. Uygulama sırası ve geçiş farklıdır ancak işlevsellik temelde aynıdır. Test etmeye çalıştığınız bu özellik hakkında tam olarak emin değilim?

4
katma
Tabii ki, iOS5'te yeniden etkinleştirmek basit bir Cydia Tweak. Ayrıca, iPad 1'deki multitouch hareketlerini jailbreak olmadan iOS5 ile yeniden etkinleştirebilirsiniz. Teknik aslında jailbreak ve Cydia yüklemek söylüyorum, redsn0w kullanır, bir jailbreak olmadan tek tweak yükler. talimatlar
katma yazar Ian, kaynak
@TRedman - Xcode geliştirici modunu kullanabilmeniz gerekir, çünkü hala iOS 4 üzerindeyseniz. Test cihazınızda "Neden for use use" ("geliştirme için kullan") durumundan kaçınmıyorsanız?
katma yazar Ian, kaynak
@TRedman Benim kötü, çalıştığınız sürümü yanlış okuyorum. 4.2.1, 4 parmak hareket koduna sahip değildir, bu nedenle etkinleştirilemez. Cihazda iOS'un daha yeni bir sürümünü çalıştırana kadar, bunu yapabileceksiniz.
katma yazar Ian, kaynak
Teşekkürler, bunu bilmiyordum. Maalesef iPad'imi 4.2.1 ile çalıştırıyorum ve diğer tüm uygulamalarımızı test etmek için bu şekilde tutmam gerekiyor.
katma yazar Tom Redman, kaynak
@Ian, XCode ile geliştirme için iPad kullanıyorum. Genel> Ayarlar'da çoklu dokunma hareketine sahip görünmeyen 4.2.1 sürümü çalışıyor.
katma yazar Tom Redman, kaynak