Temel bir uçuş simülatörünü bir araya getirmek için hangi donanım ve yazılıma ihtiyaç var?

Due to financial impediments (other priorities in life) I had to postpone my PPL. While browsing the questions on the site here, I was having a look at this question: Can Microsoft Flight Simulator help me learn to fly (or make me a better pilot)?

Bu soruda, bir cevap var. stack.imgur.com/91TBhm.jpg "rel =" nofollow noreferrer "> eski simülatör teçhizatının resmi . Benzer bir simülatör teçhizatını bir araya getirme sürecini merak ediyordum.

Hangi donanım ve yazılıma ihtiyacım olacak? Oyun çubuklarını duydum, ancak dümeni hareket ettirmek için pedallara sahip olmak gerekli midir? a>? İşleri olabildiğince spesifik yapmak için, onu nasıl kullanacağımı hayal ediyorum:

 1. The purpose of the simulator

  I would like to practice the use of the instruments while enjoying myself. Maybe flying some of my favourite second world war planes for instance, if possible.

 2. What types of planes and flying is it for?

  I would see what is available. I have been flying only Cessnas so far. I would love to fly a Focke-Wulf Fw 190 if it's possible.

 3. What types of training or practice?

  Navigation, landing, instruments, anything to help with the PPL.

( Bu benzer bir sorudur; Olası tüm çözümler hakkında sorulduğu için çok geniş olduğu için kapatıldı. Sadece PPL seviyesi becerileri için temel bir simülatör yapmak için gerekli bileşenlerin hangileri olduğunu soruyorum.)

7
Bu soruyu konu dışı olarak kapatmak için oy kullanıyorum, çünkü temelde -topik kriterleri.
katma yazar Thomas Owens, kaynak
Fikir temelli kısmı kapatılmadan önce iyi kaldırmak için düzenlenmiştir. Neden şu anki durumunda, bunun iyi bir soru olmayacağını anlamıyorum.
katma yazar conmulligan, kaynak
Hala "uygun" veya "nezih" in ne anlama geldiğiyle ilgili birçok görüş görüyorum. Simülatörün amacının tam olarak ne olduğu konusunda açık olmaya yardımcı olacaktır. Ne tür uçaklar ve uçaklar için? Ne tür eğitim veya uygulamalar?
katma yazar fooot, kaynak
Kabul etmek zorundasınız, bu, bu belirli siteye uygun olmama üzerine kurulu bir fikir. Olduğu söyleniyor, bazı Google aramaları yaparsanız, bu soruya bazı harika cevaplar bulabilirsiniz. Ayrıca, Redbird tarafından "The Jay" e göz atın, ihtiyacınız olan şeylerin çoğunu güzel ve temiz bir küçük pakette bulabilirsiniz: simulators.redbirdflight.com/products/jay
katma yazar Jay Carr, kaynak
Bence bu çok görüşe dayalı. Herkesin kendi favorileri vardır.
katma yazar GdD, kaynak
Çok basit (en az) bir uçuş simülatörü görmek istiyorsanız, birinin kaynak kodu kullanılabilir. burada . 1998'de Uluslararası Karışık C Kod Yarışması'nı (IOCCC) kazandı.
katma yazar Peđa Terzić, kaynak

1 cevap

(ilk önce, yakında teçhizatımın yeni bir resmini göndermem gerekiyor. O zamandan beri geliştirildi)

1. Yoke vs. Çubuk

Gerçekten uçacağınız bir uçağın ardından onu modellemeye çalışın.

 • Boyunduruk kontrollü bir model (Cessna gibi) ise, bir Yoke'ye sahip olmalısınız.

 • Çubuk kumandalı bir düzleme doğru çalışıyorsanız (Piper Cub gibi), o zaman basit bir joystick (savaş pilotu tarzında bir süper fantezi değil) almalısınız.

I have this model: Pro-Flight Yoke But I want to upgrade to: enter image description here

2. Gaz Kelebeği

Ondan sonra, bir gaz kelebeğinin önemli olduğunu düşünüyorum. Gazı kesin olarak seçtiğiniz uçağa yansıtmak önemli değildir. (kolu itmek bir kontrol çubuğunu itmekle oldukça benzerdir).

The three-lever model comes with the Pro Flight Yoke. Or you can get a a Push-rod version like this: Throttle Prop Mix controls

(zamanım olduğunda daha fazla güncelleme)

8
katma
Pedallarım var, ancak yaptığım temel uçuşların çoğu için kilit bir ekipman değiller.
katma yazar Justin, kaynak
Bir Cessna 172 modellemeye çalışıyorum, bu yüzden Cessna Yoke daha doğru olurdu. Ayrıca şu anki boyunduruğumdaki saatin üzerindeki yeşil ışık düzgün çalışmıyor ve çok titriyor, bu da can sıkıcı bir durum. Orijinal boyunduruğu Cessna modelinin hazır olmadan önce aldım ve (kuşkusuz) küçük bir çimdik. Masrafı gerçekten haklı çıkaramıyorum, ama hala düşünüyorum. :)
katma yazar Justin, kaynak
Cessna boyunduruğuna neden yükseltme yapmak istediğinizi genişletebilir misiniz? Benim de bir Saitek'im var, bu yüzden farklılıkları merak ediyorum.
katma yazar fooot, kaynak
Zaten, saati gerçekten kullanmıyorsanız, üzerine bir tabaka ya da iki koli bandı koyabilirsiniz. Bu, dikkat dağıtıcı sonucu titremeyi giderir, çok daha düşük bir maliyetle. :-)
katma yazar blah238, kaynak
Neden dümen pedallarının gerekli olmadığını söylüyorsun? Hava yastığı damperli bir uçak modelini görüyorsanız, görebiliyorum, ancak bir 172'yi modelliyorsanız, onları isteyeceksiniz gibi görünüyor.
katma yazar TomMcW, kaynak
+1 bu harika, dolaşırım dümeni nasıl hareket ettirirsiniz, pedallarınız da var mı?
katma yazar MickLH, kaynak