Doxygen çıktı dosyaları nerede?

Sadece komuta hattından Doxygen'i çalıştırıyorum ve nereye koyduğundan emin değilim ... O dizinde görünmüyor, onu çalıştırdım

Bulmanın kolay bir yolu var mı?

3

1 cevap

Doxygen kılavuzundan:

Varsayılan çıkış dizini, doxygen’un başlatıldığı dizindir. Çıktının yazıldığı kök dizin OUTPUT_DIRECTORY kullanılarak değiştirilebilir. Çıkış dizini içindeki format özel dizini, yapılandırma dosyasının HTML_OUTPUT, RTF_OUTPUT, LATEX_OUTPUT, XML_OUTPUT ve MAN_OUTPUT etiketlerini kullanarak seçilebilir. Çıkış dizini yoksa, doxygen sizin için oluşturmaya çalışacaktır (ancak mkdir -p gibi yinelemeli bir yol oluşturmaya çalışmaz).

Eğer doxywizard kullanmak istediğinizi yapmak için bazı problemler yaşıyorsanız, yapılandırma dosyasını yazmak çok daha kolay hale getirir.

11
katma
Çıkış yapılandırdığınız şeye bağlıdır. Eğer html çıktı olarak yapılandırdıysanız, html dosyalarının bir bütün dizini olacaktır. Neden son saatte oluşturulan html dosyaları için dosya sisteminizi aramıyorsunuz.
katma yazar Nick Long, kaynak
Bir doxyfile yaratır ve sonra doxygen yaparsınız. Çıkış, doxyfile'da veya Doxygen başlatıldığı dizinde belirttiğiniz yerde görünecektir. Orada bir şey yoksa belki de işe yaramadı.
katma yazar Nick Long, kaynak
Sadece html dosyasını nereye koyduğunu ya da kullandığı şeyi bilmiyorum.
katma yazar Questioneer, kaynak
Yani sadece yapamazsınız: doxygen doxyfile ve bana bir dosya veriyor?
katma yazar Questioneer, kaynak