Clang'ın kütüphaneleri için belgeler

Ben ayrıştırılmış alacak bir program yazmak için clang'ın kütüphaneleri kullanıyorum kod ve bir yapıya koyun. clang'ın kütüphaneleri hakkında güncel bilgi var mı? referans ve öğretici güzel olurdu.

2

1 cevap

Doküman ve bir tut ve bir daha fazla bilgi edinin .

Düzenleme: Bir yeni eğitici . Sadece 5 günlük olmalı.

clang İçindekiler El Kitabına ve cfe-dev postalama listesi.

4
katma
Hataları görmediğimde bilmiyorum. :)
katma yazar Morten Kristensen, kaynak
Peki onu neyle ilişkilendiriyorsunuz?
katma yazar Morten Kristensen, kaynak
Kütüphanelerin linker tarafından bulunabildiğinden emin olun, bu nedenle, bunu çıkarmak için -L/path/to/libs eklemeyi deneyin.
katma yazar Morten Kristensen, kaynak
Tamam teşekkürler doktorlar iyidir. ama öğretici biraz eski görünüyor ve öğretici daha fazla bir şey derlemek için onları alamıyorum. Ubuntu 11.10'dayım Kaynakta/opt/LLVM'de llvm ve clang var.
katma yazar zeitue, kaynak
Tamam docs clang kılavuzu mükemmel. Ben de clang öğretici derlemek için alabilirsiniz ama herhangi bir fikir için herhangi bir nedenle bağlantı olmaz? Ben LLVM ve clang clang.llvm.org/get_started.html yüklemek için bunu reddediyorum
katma yazar zeitue, kaynak
İşte benim için ice-os.com/error.log adresim günlük dosyasıdır Belirli bir versiyondan LLVM/Clang oluşturulsun mu?
katma yazar zeitue, kaynak
Ben orada whats ile g ++ -o tutorial1 öğretici1.o -lclangParse -lclangSerialization -lclangDriver -lclangSema -lclangAnalysis -lclangAST -lclangFrontend -lclangLex -lclangBasic -lLLVMSupport -L/opt/LLVM/lib -lpthread - ile bağlantı kurduğu öğreticilerde çalışıyorum ldl lm -lLLVMX86Disassembler -lLLVMX86AsmParser -lLLVMX86CodeGen -lLLVMX86Desc -lLLVMSelectionDAG -lLLVMAsmPrinter -lLLVMMCParser -lLLVMCodeGen -lLLVMScalarOpts -lLLVMInstCombine -lLLVMTransformUtils -lLLVMipa -lLLVMAnalysis -lLLVMTarget -lLLVMX86AsmPrinter -lLLVMX86Utils -lLLVMCore -lLLVMX86Info -lLLVMMC -lLLVMSupport
katma yazar zeitue, kaynak
Tamam, sonunda çalıştım, LLVM/Clang'ım şimdi yeniden oluşturuldu.
katma yazar zeitue, kaynak