Alınan sms gösterecek bir gui nasıl oluşturulur?

Ikinci kullanıcıya sms gönderen ilk kullanıcının telefonunda bir uygulama var.İkinci kullanıcıya sms göndermek için abled ama ben alınan sms bana gösterebilir bir düğme olmasını istiyorum. Şu anda bir öğreticiden bir kod alıyorum http://mobiforge.com/developing/ hikaye/sms-mesajlaşma-android ama ikinci kullanıcı alındıktan sonra hemen sms gösterir.Onun sadece "Görünüm sms" gibi belirli bir düğme tıklandığında gösterilir istiyorum.Ne yapabilirim? Herhangi bir fikir lütfen.

İşte kodun bağlantısı:

http://pastebin.com/Hu317WNd

1

2 cevap

Mesajı bir yerde bellek/db/dosyada saklamak zorunda kalacaksınız ve sonra kullanıcı bu düğmeye bastığında dosya/sql dosyasını açtığınızda ve 1. mesajı yığında göreceksiniz.

Düğme tıkla, en son mesajı al, göster.

Bu veya bazı kod parçaları için bazı öğretici bağlantılar verebilir misiniz?   o zaman kolay ol. Ve bir şey daha, bu mesajdan alındığında   dosya bir cevap seçeneğimiz olabilir, böylece kullanıcı ona cevap verebilir mi? Eğer   evet, nasıl açıklayınız? Ya da yukarıda nasıl değiştirebilirim söyle   Bunun gerekliliği?

Bazı bağlantılar gönderebilir ve bunları bir araya getirebilirsiniz.

Button Click listener Right at the top

Reading and writing to a file This probably isn't the best way, but you could have a comma delimited file that stores the messages that are waiting to get replied to. The best way would be a database, but since it seems your a beginner start with a file or maybe even shared preferences.

Mesajı dosyadan veya db'den okuduğunuzda, telefon # verisine sahip olmalısınız ve mesajı görüntülediğinizde bir cevaplama düğmeniz olabilir.

2
katma
Bu ya da bir parça kod için bazı öğretici linkler verebilir misiniz o zaman kolay olacak.Ve bir daha bir şey, bu mesaj dosyadan alındığında, bir cevap seçeneğimiz olabilir, böylece kullanıcı ona cevap verebilir mi? lütfen nasıl açıklayınız ya da yukarıdaki gereksinimi nasıl değiştirebilirim? Şimdiden teşekkürler.
katma yazar dark_shadow, kaynak

Gönderdiğiniz eğitici ile giderken, sadece yayın dinleyicide alındığında mesajı saklayın.

0
katma
Bunu nasıl yapabilirim? Lütfen detaylandırır mısın?
katma yazar dark_shadow, kaynak
@lan: Lütfen konsept hakkında biraz daha açıklayın. Teşekkürler.
katma yazar dark_shadow, kaynak
Var olan belgelerle çözülebilen bu sorun için çok sayıda kiracı vardır. Eğitmeninizdeki son kod örneğine bakın. OnReceive'da, iletiyi bir değişkene kaydedin. Belki birden çok mesaj saklamak için bir vektör kullanabilirsiniz. Bunu bir ui'ye nasıl bağlayacağınız tamamen farklı bir sorudur.
katma yazar Ian, kaynak