Tek bir AS3 Projesi için Çoklu Hedef Aygıtları

Mevcut bir projeyi Flash Pro'dan Flash Builder'a taşıyorum.

Kod, Web/Android/Projektör/AIR arasında neredeyse tamamen taşınabilir ve yayınlamadan önce her hedef cihaz için birkaç sabiti değiştiriyorum.

Ancak, Flash Builder'da, ister mobil isterse de veya web olsun bir proje oluştururken bana soruyor.

Flash Builder'da tek bir projeden birden fazla cihazı hedeflemenin en iyi uygulama yolu nedir?

VEYA Flash Builder'da her birinin kendi projesi olması gerekir mi? Her birinin kendi projesi olması gerekiyorsa, iyi çalışan çok projeli bir organizasyon yöntemi var. Bu bağlamda her projenin hemen hemen aynı kod tabanının farklı bir yapısı olduğunu aklımızda tutuyoruz. Çoğu sınıfı tutacak "ortak" bir projeye sahip olmak ve daha sonra her bir inşa projesi oradan bir Ana sınıfı başlatıyor ...)?

Teşekkürler!

0

1 cevap

You can create a mobile project with one codebase and select multiple devices (android, ios, blackberry playbook). If you also want a web version, you should be able to specify that codebase in the build path for your web version. You do that by going to Properties --> Actionscript Build Path. Click Source Path and then browse to the folder that contains those files. So yes, you can create a different Main.as, if you need to, for each project. Although in Actionscript the entrypoint class generally has the same name as the Project itself.

Daha sonra bir dosya setini değiştirebileceksiniz, ancak değişiklikler hem orijinal projeye hem de bu dosyalara bu şekilde başvuran herhangi bir projeye uygulanacaktır.

1
katma
Yani diyorsunuz - mobil için bir proje, web için bir proje- ama kodlarını ayrı bir "ortak" klasöre koyup her bir projenin yapım yoluna ekliyorsunuz?
katma yazar davidkomer, kaynak
Merhaba David - Yanıt vermede gecikme için üzgünüm. Bu neredeyse doğru. Her ikisinde de ortak olan ortak kodunu koyarsınız (bir klasörde (alt klasörler içerebilir) ve bunu her bir projenin yapı yoluna eklersiniz.
katma yazar David, kaynak