Windows 7'deki Metro UI'sinin (Windows 8) Geliştirilmesi

Windows 7 makinemde Windows 8 için nasıl geliştirebilirim. Bir VM kurmak istemiyorum. Visual Studio 11 Geliştirici Önizleme'yi kontrol ettim, ancak Metro UI geliştirmesine izin verip vermediğinden emin değilim.

15
Bunu bir VM olarak yüklemek istemezseniz, içine çift önyükleme yapabilirsiniz ...
katma yazar Anthony, kaynak
Neden bir VM yüklemek istemiyorsunuz?
katma yazar Mike Christensen, kaynak
Metro WinRT ve SADECE Windows 8 için şu ana kadar gerektirir. Bir metro görüntüsünü taklit edebilir ve hissedebilirsiniz, ancak Windows 8'den ÖNCE herhangi bir şey kullanırken Metro kuralları ile gidemezsiniz.
katma yazar DoomerDGR8, kaynak
@MikeChristensen, bir sanal makineye sahip olmamam için zorladığım veya bunun için çift önyükleme yaptığım bir dizüstü bilgisayar sabit diskimde çok sınırlı bir alan var.
katma yazar whihathac, kaynak
@Anthony Yukarıdaki gibi aynı sebep!
katma yazar whihathac, kaynak

3 cevap

Windows 7'den Metro stili geliştirme yapamazsınız. Windows 8'i doğrudan veya bir VM veya çift önyükleme yoluyla yükleyemezseniz, bu makinede Metro stili uygulamaları geliştiremezsiniz.

6
katma

Yapılacak en basit şey, Windows 7 makinenizi Windows 8'e çift önyükleme yapmaktır. Çift önyükleme ile, Win 8'e önyükleme yaptığınızda Windows 7 makinesindeki dosyalara erişebilirsiniz. Nasıl yapılır? ; İşte bir tane: http: //www.intowindows .com/nasıl yapılır çift önyükleme-windows-8-with-windows-7/.

Ayrıca, Metro uygulamasının kullanacağı DLL'leri oluşturmak, C ++ AMP ile deneme yapmak ya da VS UI ile tanışma konusunda bir başlangıç ​​yapmak için bir Windows 7 kutusundaki VS11'in dev ön izlemesini de yükleyebilirsiniz. Bununla (veya VS2010, veya VS2008 veya herhangi bir şekilde) oluşturduğunuz herhangi bir uygulama, Win7'de olduğu gibi aynı şekilde Win7'nin Masaüstü tarafında da çalışır.

Yapamayacağınız şey Win8 Metro uygulamalarını sadece bir Win7 kutusu kullanarak inşa etmektir (test etmeyin). Oysa.

4
katma
Teşekkürler bunu anladım. VS11'i kurdum ama bana MEtro UI oluşturma seçeneği sunmadığını fark ettim. Yardımınız için teşekkürler! Ancak hdd'de sınırlı alanım olduğu için çift önyükleme/yükleme vm'ye sahip olamıyorum.
katma yazar whihathac, kaynak

Windows 8 Sanal Laboratuvarları ( http://msdn.microsoft.com/en- us/jj206431.aspx ) yüklenecek Windows 8'e gerek yok. Windows 7'de deneyin.

1
katma
Windows
Windows
729 Katılımcıların

Windows ile ilgili tüm sorunların çözümüne yanıt arandığı ve paylaşımların yapıldığı bir gruptur. @SerCiTV @Tekpay @Apktanitim kanal/grupların uzantısıdır. https://t.me/joinchat/H1pwvUwqv4etCBtv9Oi_qQ