Görüntüleme arabelleğini belirli bir çerçeveyi kullanacak şekilde nasıl zorlayabilirim?

Günlük iş akışım birden fazla kare kullanıyor ve ERC arabelleklerine ayırmak istediğim bir çerçevem ​​var. Çerçeveye * ERC * adını vermek için set-frame-parameter kullandım.

* ERC * adlı bu çerçevede her zaman ERC arabelleklerini (regex \ `# ile tanımlanan) görüntülemek için display-buffer 'ı istiyorum.

Aşağıdakileri denedim:

(add-to-list 'display-buffer-alist
   '("\\`#"
    nil
    (inhibit-switch-frame)
    (reusable-frames . "*ERC*")))

Ancak tamponlar hala her yerde görünür. Ayrıca \\ * ERC \\ * ile * ERC * değiştirmeyi denedim. Yardım et?

6
Stefan'ın bir cevabı olarak yorumunu yayınlayacak gibi görünmüyor. Cevabını verdiğini düşünüyorsanız, lütfen kodu bir cevap olarak gönderin. (Kendi cevabınızı kabul edebilirsiniz.)
katma yazar Ryan Eastabrook, kaynak
Stefan'ın önerdiği değişikliği yaptım ama maalesef bu tamponlar adlandırılan çerçevede görünmüyordu. Bugün buna tekrar bakmaktan biraz zaman geçtikten sonra, her şey olmasa da, özel gösterim eylemi işlevlerinin çözümün bir parçası olması gerektiği duygusunu alıyorum. Eğer bir tane yazarsam onu ​​gönderirim (bu arada sadece ERC'yi kullanmayı bıraktım)
katma yazar Jon Limjap, kaynak
İlk öğe bir sembol olmalı, bir sembol değil, yani "\\` # " olmalıdır.
katma yazar sds, kaynak
Bu konuyu " Dosya açılmadan önce karar kılma ve hangi kareye karar vermeniz gerektiği " stackoverflow.com/questions/18346785/… Çeşitli geliştirmelerle zaman zaman yanıtı güncelleştirdiğim için, emacs.stackexchange.com adresinde yinelenen bir yanıt göndermeyeceğim. Dosya içermeyen arabellekler ve dosya ziyareti önbellekleri için çalışır. Cevap, Drew Adams tarafından yazılmış birkaç temel işlevden yararlanır - yani get-frame-name ve a-frame .
katma yazar lawlist, kaynak

Cevap yok

0